Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze deodorant bestrijdt transpiratie en geurtjes de hele dag lang. Geen witte of gele strepen, geen kartoneffect op de kleren. De Deodorant Force3 houdt u 24 uur lang fris.
Bestrijdt transpiratie
Aluminiumzouten beperken de transpiratie.
Voorkomt geurtjes
Een complex van antibacteriële en enzymneutraliserende bestanddelen bestrijdt geurtjes.
Verzacht de gevoelige huid
Thermaal Water van Uriage en verzachtende bestanddelen kalmeren de gevoelige okselhuid.
DEODORANT FORCE3: ANTITRANSPIRANT
Actieve bestanddelen:
AQUA (WATER) ● ALUMINUM CHLOROHYDRATE ● BUTYLENE GLYCOL ● DIMETHICONE ● STEARETH-2 ● TRIETHYL CITRATE ● STEARETH-21 ● PROPANEDIOL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6 ● TETRASODIUM EDTA ● BISABOLOL ● ETHYLHEXYLGLYCERIN ● RHAMNOSE ● t-BUTYL ALCOHOL ● GLUCOSE ● GLUCURONIC ACID
Gebruiksvriendelijk: gewone met de roller over schone en droge okselhuid strijken. Niet op een beschadigde huid aanbrengen.
| CNK | 3366358 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 39 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |