Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
URGO STOP Nagelbijten is een zeer bittere onzichtbare lak die geschikt is voor afgebeten nagels. URGO STOP Nagelbijten heeft een bijzonder bittere smaak die volwassenen en kinderen (vanaf 3 jaar) belet om op hun nagels te bijten.
Nagelbijten
Alcohol, Aqua, Ethylacetaat, Denatoniumbenzoat, Ethylcellulose, Ricinus communis zaadolie, Hydroxypropylchitosan, Tocoferylacetaat
| CNK | 3678117 |
|---|---|
| Organisaties | Urgo |
| Merken | Urgo |
| Breedte | 114 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 9 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |