Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Bye Bite van Herome heeft een bittere smaak, waardoor nagelbijten wordt tegengegaan. Het product is verrijkt met vitamine E, zodat niet alleen de nagelstructuur versterkt maar ook de nagelgroei een extra boost krijgt.
Ook geschikt tegen duimzuigen en kan het ook gebruikt worden door kinderen. Het product is niet schadelijk voor de gezondheid.
Nagelbijten
Dag 1: breng één of twee lagen Bye Bite aan op de nagels.
Dag 2: laat dit een dag zitten.
Dag 3: breng opnieuw een laag aan. Indien de laag te dik wordt, deze verwijderen met de verzorgende nagellakremover en een nieuwe laag aanbrengen.
| CNK | 2538304 |
|---|---|
| Organisaties | Diacosmo Belgium |
| Merken | herome |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 41 mm |
| Diepte | 139 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |