Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
ECRINAL® Vernis Amer is volledig onzichtbaar en voorkomt nagelbijten en huidbijten dankzij de extreem bittere smaak. Dit voorkomt lelijke nagels en het risico op infectie. Deze lak bevordert ook de nagelgroei. Het kan gebruikt worden bij kinderen vanaf 3 jaar om te voorkomen dat ze op hun duim zuigen.
Onychofagie, nagelbijten
Vanaf 3 jaar
Aanbrengen op de nagel met het applicatorpenseel.
Dagelijks opnieuw aanbrengen.
Als u de vernis wilt verwijderen, gebruik dan een wattenschijfje gedrenkt in alcohol.
| CNK | 3377462 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Ecrinal |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 109 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |