Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ontschminking
AQUA (PURIFIED WATER), PROPANEDIOL, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PENTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, NIACINAMIDE, 1,2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, CETRIMONIUM BROMIDE
Kan zonder watten gebruikt worden.
| CNK | 4127098 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |