Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
3-in-1 micellair water met reinigende, make-upverwijderende en hydraterende werking, speciaal aangepast voor gevoelige ogen of dragers van contactlenzen. Dit micellair water met korenbloem is BIO gecertificeerd biologisch en gemaakt van 100% natuurlijke ingrediënten. Het zit vol hydraterende bestanddelen (aloë vera en glycerine) en verwijdert make-up op milde wijze van het gezicht en de ogen zonder de huid uit te drogen.
reinigen, make-up verwijderen en hydrateren
WATER (AQUA). BUTYLENE GLYCOL. CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER. POLOXAMER 184. PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES. CETRIMONIUM BROMIDE
Gebruik het uiterst handige pompje dat precies de juiste dosis levert:
- Breng met een wattenschijfje aan op het hele gezicht en op de ogen.
- Om make-up beter te verwijderen zonder de ogen te irriteren: verwijder make-up van de oogleden, werk van de binnenste naar de buitenste ooghoek en vervolgens van de wortel naar de punt van de wimpers.
Niet afspoelen.
| CNK | 4615159 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Klorane |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 212 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |