Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Éendelige pyjama voor dames en heren
Geen hinderlijke naden in de rug
De patiënt koelt niet af tijdens verwisselen van incontinentieproducten en tijdsbesparing voor verpleegkundigen door de ritssluiting onderaan
Indicaties:
Voor bedlegerige personen en/of personen met incontinentieproblemen
Veiligheidssluiting ideaal voor dementerende personen
Samenstelling: 80% CO, 20% PES
| CNK | 3032950 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 241 mm |
| Lengte | 316 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |