Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Soepele, schokabsorberende zool met stofbekleding
Visco-elastisch schuim
Veelvuldige massagezones
Stimulatie veneuze bloedsomloop
Geperforeerde latexonderkant
Antibacterieel en geurneutraliserend
Dikte: 5 mm
Kleur: zwart
Verpakking: per paar
Vermoeide voeten
SBR FOAM + MEMORY FOAM + POLYPROPYLENE MICROFIBRE
| CNK | 3798261 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 347 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |