Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Anatomisch latexkussen met lederen hoes
Regelbare bevestiging aan 2de of 3de teen
Soepel en comfortabel
Kleur: beige
Verpakking: per stuk
Uitvoering: links of rechts
Hamer- en klauwtenen
LATEX AND SYNTHETIC LEATHER
Het Bota podologieassortiment bevat een compleet gamma voetverzorgingsartikelen. De artikelen uit siliconengel bevatten minerale oliën welke de behandelde zone verzachten. Deze mogen niet rechtstreeks op een open wonde aangebracht worden.
Onderhoud:
artikelen uit siliconengel kunnen gewassen worden met een zacht wasprodukt (Renovelastic), goed spoelen, laten drogen en eventueel met talkpoeder bestrooien.
| CNK | 2425403 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |