Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Rond elastisch gelkussen - antislip
Bevestigingsring aan de 2de teen
Soepel, zacht en comfortabel
Kleur: transparant
Verpakking: per paar (links/rechts)
Maat: universeel
Eelt
Metatarsale druk- en wrijvingspijn
POLYMER GEL, MEDICAL GRADE MINERAL OIL
Het Bota podologieassortiment bevat een compleet gamma voetverzorgingsartikelen. De artikelen uit siliconengel bevatten minerale oliën welke de behandelde zone verzachten. Deze mogen niet rechtstreeks op een open wonde aangebracht worden.
Onderhoud:
artikelen uit siliconengel kunnen gewassen worden met een zacht wasprodukt (Renovelastic), goed spoelen, laten drogen en eventueel met talkpoeder bestrooien.
| CNK | 2111938 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 147 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |