Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
SteSweet Stevia Fluid concentraat met 20% geglucosyleerde steviolglycoside (de zoete stoffen van het steviablad), alcoholvrij. Zonder bittere nasmaak. Geschikt voor eten en drinken, zelfs koud.
Stesweet Stevia Gutt 50ml is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Ingrediënten: Gefilterd water, geglucosyleerde steviolglycosiden (20%), appelzuur, plantaardige glycerine, kaliumsorbaat.
Gebruiksgemak: Gemakkelijk, ongeveer 30 keer zoeter dan suiker. 3 druppels SteSweet Fluid (0 calorieën) is gelijk aan 1 theelepel suiker (25 calorieën).
| CNK | 2900025 |
|---|---|
| Organisaties | Marma Natuurproducten |
| Merken | SteSweet Stevia |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 95 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |