Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
STÉRIMAR™ NEUSHYGIËNE
Isotone formule verrijkt met mangaan.
Reinigt en verwijdert de allergenen.
Neusspray op basis van 100% natuurlijk zeewater, gefilterd en zonder bewaarmiddelen, met erkende eigenschappen van zeemineralen en oligo-elementen (uit de Baai van Cancale).
2 tot 6 verstuivingen per dag in elk neusgat.
| CNK | 4854568 |
|---|---|
| Organisaties | Melisana |
| Merken | Sterimar |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 179 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |