Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De voordelen van dit natuurlijke decongestivum bestaan erin dat het, in tegenstelling tot synthetische decongestiva (bv. sprays op basis van oxymetazoline of xylometazoline), geen schade veroorzaakt aan de slijmvliezen (rhinitis medicamentosa), niet tot afhankelijkheid leidt en gedurende onbepaalde tijd kan worden gebruikt, en in vergelijking met neuscorticosteroïden (bv. sprays op basis van fluticason of mometason) onmiddellijk werkt zonder bijwerkingen.
| CNK | 4149191 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | ceres pharma |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 179 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |