Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Verkoudheid - Sinusitis - Allergische rinitis
Vanaf 3 maanden
1 tot 2 keer verstuiven in elk neusgat, 2 tot 3 keer per dag, voor de maaltijd, voor zuigelingen vanaf 3 maanden en kinderen (zie gebruiksaanwijzing).
1 tot 3 keer verstuiven in elk neusgat, 2 tot 3 keer per dag, voor de maaltijd, voor volwassenen en kinderen vanaf 16 jaar (zie gebruiksaanwijzing).
Het product nooit langer dan 5 opeenvolgende dagen gebruiken.
Gebruiksaanwijzing: De flacon kan in elke positie worden gebruikt. Het is aanbevolen eerst wat product te verstuiven voor het in de neus wordt gebruikt.
ZUIGELINGEN
KINDEREN / VOLWASSENEN
Wanneer het kind zelfstandig kan zitten en/of staan, kiest u de comfortabelste houding.
| CNK | 4770921 |
|---|---|
| Organisaties | Urgo |
| Merken | humer, Urgo |
| Breedte | 44 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Diepte | 156 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |