Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Premium persoonlijk glijmiddel op siliconenbasis dat u een zijdezacht gevoel geeft. Bevochtig en smeer uw intieme delen om het gemak en comfort van de seksuele activiteit te verbeteren.
Glijmiddel
| CNK | 3782414 |
|---|---|
| Organisaties | SXwell |
| Merken | SKYN |
| Breedte | 46 mm |
| Lengte | 34 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 80 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |