Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Symphytum off. in Zonnebloemolie. 30% Smeerwortel in een draagolie verdunnen en te gebruiken bij: eczeem, blauwe plekken (in combinatie met Strobloem), flebitis (kan in dit geval puur aangebracht worden), (tepel-) kloven, pijnlijke spieren en gewrichten, verrekking/ verstuiking.
Een goede combinatie van Smeerwortel is Arnica maceraat; 15% van elk.
NB: niet inwendig gebruiken!
| CNK | 4356937 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 134 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |