Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een natuurlijke mix van kruiden, ontworpen om uw dagelijkse stemming te verbeteren.
Niet getest op dieren.
Pure CBD is een full-spectrum hennep extract van speciaal gehybridiseerde industriële hennep die slechts sporen van THC bevat. Deze hoeveelheden zijn zo klein dat er geen psychoactief effect is en het onwaarschijnlijk is dat ze bij een drugstest worden geregistreerd.
Aqua/Water, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglycerides, Citrus Aurantium (Orange Blossom) Oil, Santalum Spicata Wood (Sandalwood) Oil, Rose de Mai, Jasminum Officinalis oil, Patchouli, Glycerin, Benzyl Alcohol, Sorbic Acid, Citral, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool.
Spray 2-3 keer op kussen, bed of lichaam.
| CNK | 4375408 |
|---|---|
| Organisaties | Labocan |
| Merken | Pure CBD |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 193 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |