Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Een Scholl oplossing voor zachte en gladde voeten in slechts 20 minutens:
- Voor een intens voedend gevoel
- Klinisch bewezen 24 uur hydratatie
- Gemakkelijk te gebruiken, voelt niet vet aan
Hydrateren - Voeden
Perfect om alleen te gebruiken, als afzonderlijke toepassing, of na het verwijderen van harde of droge huid met de Elektrische Velvet Smooth voetvijl.
| CNK | 4682696 |
|---|---|
| Organisaties | Pietercil Delby's |
| Merken | Scholl |
| Breedte | 129 mm |
| Lengte | 172 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |