Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
SASMAR "CHERRY" is een langdurig, zijdeachtig persoonlijk glijmiddel op waterbasis, ontworpen om te hydrateren en te smeren, om het gemak en comfort van intieme seksuele activiteit te verbeteren en om de natuurlijke smering van het lichaam aan te vullen.
Dit product is geschikt voor condooms van natuurlijk rubberlatex, polyisopreen en polyurethaan.
Glijmiddel met kersengeur.
Samenstelling: Water, Glycerine, Butylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, sclerotia gom, aroma, natriumbenzoaat, citroenzuur.
| CNK | 4691283 |
|---|---|
| Organisaties | Sasmar |
| Merken | Sasmar |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 133 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |