Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze amandel & argan doucheolie reinigt de gevoelige en droge huid op milde wijze en voedt haar intensief. Een schoonheidsgeheim dat dagelijks gebruikt moet worden.
Aqua, Magnesium Laureth Sulfate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Polysorbate 20, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Oryza Sativa Bran Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olive Oil PEG-7 Esters, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Citric Acid, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, CI 19140, CI 15510
Breng deze Amandel & Argan Doucheolie onder de douche of in bad aan op de natte huid. Laat uw huid in één stap schuimen en sublimeren!
| CNK | 3031499 |
|---|---|
| Organisaties | ROGÉ CAVAILLÈS |
| Merken | Roge Cavailles |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |