Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
RoC Keops vermindert overmatig zweet terwijl uw huid op natuurlijke wijze ademt. Geursensoren voorkomen de geur die veroorzaakt wordt door transpiratie van de huid gedurende 24 uur.
Deodorant geschikt voor de normale huid.
Zonder aluminiumzouten, alcohol- en geurvrij.
Ingrediënten: Propylene Glycol, Aqua, Sodium Stearate, Citronellyl Methyl Crotonate, Stearic Acid.
Aanbrengen op een schone, droge huid. Kan zelfs na het ontharen worden gebruikt.
| CNK | 4521035 |
|---|---|
| Organisaties | Care Cosmetics B.V. |
| Merken | Roc |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |