Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Biedt 24 uur werkzaamheid en optimaal huidrespect.Resultaten: Uw huid blijft 24 uur lang fris en de geur wordt efficiënt gecontroleerd. Deze deodorant is niet geurend en alcoholvrij en is samengesteld om het risico op allergieën te minimaliseren. Ideaal voor alle huidtypes.
Isobutane, Cyclopentasiloxane, Aluminum Chlorohydrate, Cyclohexasiloxane, Silica Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate, Farnesol
Kan zelfs na ontharing worden gebruikt.
| CNK | 4309027 |
|---|---|
| Organisaties | Care Cosmetics B.V. |
| Merken | Roc |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 181 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |