Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dankzij de unieke combinatie van water en olie-oplossing, verwijdert het effectief sporen van hardnekkige oogmake-up met respect voor het gevoelige gebied rond de ogen.
Ontschminking
Een unieke combinatie van water en olie verwijdert zelfs waterproof make-up
Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isohexadecane, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Methylparaben, Panthenol, Copper Gluconate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Green 6 (CI 61565).
Voor gebruik de fles schudden en met een wattenschijfje op de ogen aanbrengen.
| CNK | 4308979 |
|---|---|
| Organisaties | Care Cosmetics B.V. |
| Merken | Roc |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |