Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Waterproof cleanser voor de ogen van Uriage werd speciaal samengesteld voor gevoelige ogen en verwijdert perfect zelfs de meest hardnekkige make-up.
Ontschminking - Cleanser
AQUA (WATER, EAU) - ISOHEXADECANE - 1,2-HEXANEDIOL - BUTYLENE GLYCOL - CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER - CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE - POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE - CITRIC ACID - CI 42090 (BLUE1).
Goed schudden voor gebruik.
Met een wattenschijfje of herbruikbare pad op de oogleden, wimpers en lippen aanbrengen zonder te wrijven.
Moet niet worden afgespoeld.
| CNK | 3215688 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 123 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |