Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Extra frisse, sterke muntspray die je overal mee naartoe kunt nemen, voor een frisse adem!
RICQLÈS Alcohol Mondspray heeft een praktisch en discreet formaat en kan overal gebruikt worden: op kantoor, thuis, op reis, enz.
Met essentiële pepermuntolie.
Alleen voor volwassenen.
Bevat alcohol.
Alcohol denat, Glycerine, Mentha Piperita Olie, Limoneen, Linalool, Eugenol.
Schudden voor gebruik.
Maximaal 3 keer per dag sprayen.
| CNK | 0883397 |
|---|---|
| Organisaties | Urgo |
| Merken | Ricqles |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |