Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Rhinicur Neusspray bevochtigt, reinigt en bevrijdt bij verkoudheid en droge en verstopte neus.
Een 100 ml oplossing bevat:
1 gram mineraalzoutmengsel, gezuiverd water (samenstelling mineraalzoutmengsel in g / kg: natuurlijk bronzout 50, natriumhydrogeencarbonaat 205, natriumchloride 725, kaliumsulfaat 20)
| CNK | 2764140 |
|---|---|
| Organisaties | Ecomar |
| Merken | Rhinicur |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 111 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |