Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Purigel® is een gel met aangenaam, verkoelend gevoel.
Purigel® is aangewezen bij roodheid, irritatie, jeuk, insectenbeten, zonnebrand
Aqua, Alcohol, Panthenol, Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Isohexadecane, Menthyl lactate, Benzyl alcohol, Glycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Polysorbate 80, Menthol, Maltodextrin, Sorbitan oleate, Disodium EDTA, Arnica Montana Flower Extract, Acacia Senegal Gum, Silica
Meerdere malen per dag aanbrengen, zachtjes inwrijven en laten intrekken.
| CNK | 3664554 |
|---|---|
| Organisaties | Qualiphar |
| Merken | Qualiphar |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 160 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |