Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Aloe vera gel is een verkoelende, verzachtende, "all-in" huidgel bij branderigheid van de huid, na zonnebrand, bij jeuk, insectenbeten, irritaties en schraalheid van de huid. Wordt vervaardigd van nauwkeurig geselecteerde Aloe planten via biologische teelt. Onze Aloe vera gel bevat 98% zuivere Aloe Vera van koudgeperste en gestabiliseerde oorsprong zodat de volledige enzymwerking behouden blijft.
Tevens de ideale grondstof voor het maken van desinfecterende handgel.
VRIJ VAN PARABENEN.
Bevat geen allergenen.
VRIJ VAN PARABENEN.
Bevat geen allergenen.
|
Aloe Vera (Aloe barbadensis extract)
|
Naar behoefte aanbrengen op de huid
| CNK | 4192134 |
|---|---|
| Organisaties | Deba Pharma |
| Merken | Deba Pharma |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 220 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |