Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Apidar is een koelende huidzalf op basis van natuurlijke plantenextracten. Heeft een verzachtende invloed op jeuk.
Zanthalene: verzachtende invloed op jeuk,
Allantoin: verzacht en verzorgt de huid,
Menthol & Menthyl PCA: klinisch bewezen langdurig en constant koelend effect.
Insecten- en kwallenbeten
Zacht inwrijfbare zalf.
Aangename citronella-geur.
Met plantaardige bestanddelen.
Gebruiksvriendelijke dispenser met gepatenteerd airless systeem met zuiger. Nauwkeurige dosering. Minimaal residu. Doseert in elke positie – 360°. Handig formaat om mee te nemen.
Zanthalene, Allantoin, Menthol & Menthyl PCA
De huid tot tweemaal daags inwrijven.
| CNK | 4846648 |
|---|---|
| Organisaties | M.EX.T.Belgium |
| Merken | Mext |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 142 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |