Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ooglidhygiëne zou deel moeten uitmaken van je dagelijkse routine, net als tandenpoetsen. Een zorgvuldige en regelmatige verzorging van de ooglidranden helpt de functionaliteit van de meibomian klieren te behouden en zo ontstekingen van de oogleden te voorkomen.
POSIFORLID ooglidhygiënedoekjes zijn een praktische oplossing voor het voorzichtig reinigen en verzorgen van de gevoelige ooglidranden. Afzettingen zoals stof, pollen of korstjes worden voorzichtig van de oogleden en tussen de wimpers verwijderd. Ze zijn daarom geschikt voor ondersteunende zorg bij ooglidontstekingen (blepharitis). In combinatie met POSIFORLID oogspray en POSIFORLID oogmasker bieden POSIFORLID ooglidhygiënedoekjes een holistisch concept voor optimale ooglidhygiëne en -verzorging.
Gevoelige oogleden verzorgen en de randen van de oogleden voorzichtig reinigen.
Hyaluronzuur, heermoes en euphrasia.
| CNK | 4362711 |
|---|---|
| Organisaties | Ursapharm Benelux |
| Merken | Ursapharm |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 128 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |