Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
POSIFORLID ® oogspray is goed geschikt voorde verzorging van geïrriteerde oogleden, om het ooglid dagelijks hygiënisch te reinigen en voor deondersteunende verzorging bij ontstoken oogleden.
Wanneer zich op de oogleden en/of tussen de wimpers afzettingen hebben gevormd, zoals ditbij ontstoken oogleden vaak het geval is, dan helpt POSIFORLID® oogspray om deze zacht en voorzichtig te verwijderen.
Geïrriteerde oogleden - Oogleden reinigen
AQUA, SORBITOL, SODIUM CITRATE, EUPHRASIA OFFICINALIS EXTRACT, SALICYLIC ACID, HYALURONIC ACID, SODIUM HYDROXIDE
| CNK | 3560398 |
|---|---|
| Organisaties | Ursapharm Benelux |
| Merken | Ursapharm |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 97 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |