Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Wijdte: L
Kleur: bruin
Binnenzool: uitneembaar, aanpasbaar
Buitenzool: flexibel, antislip, biomechanisch
Hiel: 26 mm
Verpakking: per paar
Model: dame
Comfortschoenen voor senioren, reuma- en rehapatiënten met problemen van pijn ontstekingen, voetvervormingen, instabiliteit,…
Nubuck + Flex-Pell®
| CNK | 3195500 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Podartis |
| Breedte | 305 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |