Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voor dagen met licht tot gemiddeld debiet
Verwacht Respect® voor je lichaam, je gevoelige huid en de aarde.
Compact bio tampon
| CNK | 4667580 |
|---|---|
| Organisaties | Corman, GSA Healthcare |
| Merken | Organyc |
| Breedte | 101 mm |
| Lengte | 97 mm |
| Diepte | 91 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |