Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voor de nacht en de zwaarste stromingsdagen
Verwacht Respect® voor je lichaam, je gevoelige huid en de aarde.
Maandverband nacht extra bio katoen.
Vegan
Katoen
| CNK | 4667531 |
|---|---|
| Organisaties | Corman, GSA Healthcare |
| Merken | Organyc |
| Breedte | 106 mm |
| Lengte | 116 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |