Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Maandverband super bio katoen.
Organyc®-producten zijn gemaakt van 100% gecertificeerd biologisch katoen , van binnen en van buiten. Natuurlijk absorberend, hernieuwbaar en duurzaam, comfortabel en ademend en zacht als...katoen.
| CNK | 4667523 |
|---|---|
| Organisaties | Corman, GSA Healthcare |
| Merken | Organyc |
| Breedte | 121 mm |
| Lengte | 112 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |