Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Nourisil™ MD is een lichte, transparante siliconengel speciaal ontwikkeld voor de preventie en verbetering van littekens. Nourisil™ MD is een medisch hulpmiddel en is toepasbaar op nieuwe en oude littekens. Het unieke mengsel van vijf siliconen zorgt voor een goede vochtbalans en verbetert het uiterlijk van littekens.
Hypertrofische littekens - Keloïd littekens - Brandwonden
Nourisil™ MD helpt
Voordelen van Nourisil™ MD
Voordelen van Nourisil™ MD in airless dispenser
Cyclopentasiloxane, Caprylyl methicone, Dimethicone crosspolymer, PEG-12 dimethicone/PPG-20 crosspolymer, Polyglyceryl-3 diisostearate, Dimethicone.
Nourisil™ MD dient tweemaal daags te worden aangebracht zodra de wond gesloten is. De aanbevolen behandelingsduur is 60-90 dagen. Voor grotere of oudere littekens kan een langere behandelingsduur vereist zijn.
| CNK | 3451176 |
|---|---|
| Organisaties | Pharma Pack |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30G |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |