Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
NIVEA Soft is een hydraterende verzorging, met een lichte textuur, die niet vet is, voor de dagelijkse verzorging van lichaam, gezicht en handen. De formule met Jojoba-olie en Vitamine E geeft nog meer hydratatie en verzorgt de huid intensief.
Huidvriendelijkheid dermatologisch bewezen.
PH-huidneutraal.
| CNK | 1251727 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Nivea |
| Breedte | 86 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |