Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Deze koude wasstrips met zoete amandel zijn gebruiksklaar en eenvoudig aan te brengen. Ze hechten zich perfect aan de haartjes en zorgen voor langdurig zachte resultaten. Deze strips bevatten zoete amandel met voedende eigenschappen, voor zijdezachte resultaten in enkele ogenblikken.
• Praktisch: klaar voor gebruik en gemakkelijk aan te brengen. • Voldoende tijd tussen twee waxbeurten. • Hechten zich perfect aan de haartjes. • Voedende zoete amandel: laat de huid comfortabel aanvoelen.
GLYCERYL ROSINATE. MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). MICROCRYSTALLINE WAX (CERA MICROCRISTALLINA). BHT. POLYETHYLENE. PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL)
| CNK | 2909463 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Klorane |
| Breedte | 115 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 6 bandes |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |