Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De NIVEA Crème is een rijke en milde verzorging geschikt voor alle huidtypes en voor de hele familie.
Overal te gebruiken waar je huid behoefte heeft aan een voedende en zachte verzorging.
Huidvriendelijkheid dermatologisch bewezen.
Bevat huidverwante Eucerit. Zonder conserveringsmiddelen.
Overal te gebruiken waar je huid behoefte heeft aan een voedende en zachte verzorging.
| CNK | 0121947 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Nivea |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 93 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |