Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Hydratatie voor droge voeten.
Laat geen vette laag achter.
Aqua, Glycerine, Isopropyl Myristaat, Cetyl Alcohol, Carbomeer, Kalium Cetyl Fosfaat, Caprylyl Glycol, Panthenol, p-Anisinezuur, Parfum, Natriumhydroxide, Allantoïne, Tocoferylacetaat, Ethylhexylglycerine, Citroenzuur, Tocoferol
Voor alle leeftijden.
Masseer zachtjes op schone voeten totdat het volledig is opgenomen
Concentreer je op bijzonder droge plekken zoals hielen
| CNK | 4796546 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 62 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 137 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |