Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zachte neusgel met
vijgcactusextract (sterk filmvormende eigenschappen op slijmvliezen),
glycerine,
jojoba olie,
propolis extract.
Aqua, Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojoba Oil), Glycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Panthenol, Acacia Senegal Gum, Opuntia Ficus-Indica Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propolis Extract, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, EDTA, Sucrose, Silica, Octenidine HCl, Citric Acid.
| CNK | 4380051 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Kela |
| Breedte | 22 mm |
| Lengte | 111 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |