Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De onderlegger van zeer hoge kwaliteit en voor eenmalig gebruik. Lichte absorptieAfmetingen: 60*60 cm
De onderlegger van zeer hoge kwaliteit en voor eenmalig gebruik. MoliCare Pr Bed Mat wordt vooral gebruikt als ondoorlaatbare onderlegger om het linnen extra te beschermen
Onderlegger met absorberende celstofpulp. Ondoolaatbare, antislip, polyethyleen onderlaag.
MoliCare Pr Bed Mat wordt vooral gebruikt als ondoorlaatbare onderlegger om het linnen extra te beschermen
| CNK | 4115036 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Molicare |
| Breedte | 220 mm |
| Lengte | 352 mm |
| Diepte | 195 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |