Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Micro-peeling gel, vermindert donkere vlekken, egaliseert en laat stralen.
Donkere / Pigment vlekken - Micro-peeling
ONDERSTEUNT VERNIEUWING: Zuivert en ondersteunt vernieuwing van de huid
VERMINDERT: Vermindert donkere vlekken
EGALISEERT: Egaliseert de teint
Getest op zeer gevoelige huid.
AQUA / WATER • GLYCERIN • MYRISTIC ACID • POTASSIUM HYDROXIDE • GLYCERYL STEARATE SE • STEARIC ACID • LAURIC ACID • PALMITIC ACID • COCO-GLUCOSIDE • CAPRYLOYL SALICYLIC ACID • TETRASODIUM EDTA • PARFUM / FRAGRANCE
| CNK | 4735783 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 183 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |