Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Versnelt het herstel van de geïrriteerde, gebarsten epidermis en van de huid na kleine dermatologische ingrepen.
De huid wordt gekalmeerd, beschermd, gestimuleerd en herstelt zich sneller (dankzij het actieve bestanddeel).
Beschadigde huid: huidirritatie, dauwworm, kloven; na dermatologische behandelingen (hechtingen, laser, peeling). Cicaplast Gel B5 versnelt het herstel van de huidbarrière dankzij een formule met:
AQUA / WATER • GLYCERIN • DIMETHICONE • PANTHENOL • PENTYLENE GLYCOL • C30-45 ALKYL DIMETHICONE • POLYBUTENE • SODIUM CITRATE • PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE • ZINC GLUCONATE • MADECASSOSIDE • DIMETHICONOL • MANGANESE GLUCONATE • SODIUM HYALURONATE • COPPER GLUCONATE • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • POLYSORBATE 20 • TOCOPHEROL
| CNK | 3602869 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |