Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Laino heeft de beste mediterrane werkzame stoffen geselecteerd om uw lippen te verfraaien met een glanzende lippenbalsem met zwarte bessengeur.
0% parabenen – 0% fenoxyethanol
RICINUS COMMUNIS (RICINUS) ZAADOLIE, CAPRYL/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYLPALMITAAT, CERA ALBA (BIJENWAS) / CIRE D'ABEILLE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEABOTER), C10-18 TRIGLYCERIDEN, OLIE-/LINOLEÏNE-/LINOLEENPOLYGLYCERIDEN, ISOPROPYLMYRISTAAT, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS) / CIRE DE CARNAUBA, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) ZAADOLIE, HELIANTHUS ANNUUS (ZONNEBLOEM) ZAADOLIE, PARFUM (GEURSTOF), GEHYDROGENEERDE RICINUSOLIE, MICA, CALENDULA OFFICINALIS BLOEMEXTRACT, PRUNUS ARMENIACA (ABRIKOZEN) PITOLIE, TOCOPHEROL, CI 77891 (TITAANDIOXIDE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45410 (RED 28 LAKE), BENZYLBENZOAAT, ALPHA-ISOMETHYLIONON, BENZYLALCOHOL.
| CNK | 3688900 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Laino |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 72 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |