Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De aluinsteen wordt al sinds de oudheid gebruikt en is 100% natuurlijk, helpt vocht onder de oksels te verminderen en beschermt effectief tegen lichaamsgeur.
Het laat de huid zacht, gekalmeerd en de hele dag fris aanvoelen .
Het laat geen witte vlekken achter en droogt snel, zodat je je snel kunt aankleden.
Vermindert het vocht onder de oksels en beschermt tegen lichaamsgeur.
Geen conserveringsmiddelen – Alcoholvrij – Parfumvrij
Geschikt voor de gevoelige huid.
KALIUMALUM
Bevochtig de steen voordat u deze op de huid aanbrengt. Niet aanbrengen op een beschadigde huid.
| CNK | 4281440 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Laino , Le Comptoir du Bain (LCB) |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |