Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Fysiologische Deo Roller 24h is doeltreffend tegen vocht en geurtjes. Bevat ultra-absorberend perliet om vocht te bestrijden, zinkgluconaat om geurtjes te neutraliseren en kalmerende allantoïne. Zonder alcohol.
Gevoelige huid
Comfortabel en ultra-fris. Bijzonder efficiënt. Optimale tolerantie.
Aqua / Water / Cetearyl Alcohol / Butylene Glycol / Ppg-15 Stearyl Ether / Ceteareth-33 / Zinc Gluconate / Perlite / Allantoin / P-Anisic Acid / Caprylyl Glycol / Citric Acid / Dimethicone / Parfum / Fragrance
Dagelijks aanbrengen op een gereinigde huid.
| CNK | 2036440 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |