Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Droge en gevoelige lippen. Transformeert de 4 tekenen van droge en gevoelige lippen: prikken, kwetsbaarheid, dun oppervlak, kloofjes
Dermatologisch getest op gevoelige huid en huid met neiging tot atopie
Hypoallergeen
Nikkel getest
Transformatie van de 4 klinische tekenen van droge lippen na 1 maand*: prikken, kwetsbaarheid, dun oppervlak, kloofjes.* Klinische studie, zelfevaluaties op 50 proefpersonen
POLYETHYLENE ,POLYBUTENE , BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 ,BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER , MYRISTYL MYRISTATE ,HYDROGENATED POLYISOBUTENE ; CERA ALBA / BEESWAX , OCTYLDODECANOL , RICINUS COMMUNIS SEED OIL / CASTOR SEED OIL ; CETYL ALCOHOL , LIMNANTHES ALBA SEED OIL / MEADOWFOAM SEED OIL , CETYL PALMITATE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, RIBES NIGRUM SEED OIL / BLACK CURRANT SEED OIL , TOCOPHERYL ACETATE , TOCOPHEROL ; ASCORBYL PALMITATE , HYDROXYPALMITOYL SPHINGANINE ; ECHIUM PLANTAGINEUM SEED OIL , SILICA, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CORIANDRUM SATIVUM SEED OIL / CORIANDER SEED OIL , CITRIC ACID , PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL , ALUMINUM HYDROXIDE , GLYCERIN , GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL (F.I.L. B234540/1)
Zo vaak als nodig aanbrengen.
| CNK | 2033504 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 71 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4.7 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |