Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Crème die blauwe plekken en roodheid vermindert.
Crème voor doelgericht gebruik op basis van een gepatenteerde formule met vitamine K-oxide om blauwe plekken en roodheid te verminderen na schoonheidsbehandelingen, zoals injecties (hyaluronzuur), mesotherapie, laserbehandelingen of operaties. De crème voorkomt pigmentvlekken na zwellingen of operaties dankzij de gecombineerde werking van vitamines C en E met vitamine K-oxide om vasculaire verkleuringen en vlekken sneller te doen verdwijnen.
Aqua (Water), Alcohol Denat., Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Phytonadione Epoxide, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Triethanolamine, Carbomer, Styrene/Acrylates Copolymer, Tocopheryl Acetate, Phosphatidylcholine, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Disodium EDTA, Sorbitan Oleate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Parfum (Fragrance), Limonene, Alcohol, Oleic Acid, Sunflower Seed Oil Glyceride
| CNK | 3518602 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 146 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |