Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Intens exfoliërende oliegel voor sterk verdikte huid en nagels. Helpt bij aandoeningen van de huid en sterk verdikte nagels. Intesief exfoliërende formule voor plaatselijke verdikkingen zoals likdoorns of verdikte nagels. Vermindert plaatselijk verdikte huid en nagels dankzij de exfoliërende werking van Urea ISDIN.
Verdikte huid en nagels
Urea, Aqua (Water), Glycerin, Isononyl Isononanoate, Octyldodecanol, Carbomer, Arginine, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Phenoxyethanol, Octyldodecyl Xyloside, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Cyclohexasiloxane, Laureth-9, Lactic Acid, Parfum (Fragrance), Allantoin, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Salicylate, Eugenol, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol.
Aanbevelingen
Gebruiksaanwijzing
| CNK | 3339512 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 124 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |